Wejdź na wyższy poziom zarządzania sprężonym powietrzem


Zyskaj biały certyfikat i możliwości związane z dofinansowaniem modernizacji Twojego przedsiębiorstwa!

Icon


Jeśli chcesz szybko i skutecznie zmniejszyć zużycie energii w Twoim przedsiębiorstwie bez uszczerbku dla jakości i wydajności produkcji umów się na prezentację Systemu Zarządzania Sprężonym Powietrzem AMS20/30/40/60 i bezpłatny audyt.

Icon

System zarządzania sprężonym powietrzem AMS20/30/40/60 to niezwykłe połączenie regulatora, bezprzewodowej jednostki centralnej i zaworu odcinającego, które umożliwia monitorowanie temperatury, ciśnienia i przepływu w systemie oraz programowanie czasów wyłączenia i trybów czuwania w celu oszczędzania energii w okresach niskiej aktywności.

Icon

Co możesz zyskać?

System Zarządzania Sprężonym Powietrzem AMS20/30/40/60 pozwoli Ci spełnić warunki zawarte w normie ISO 50001 dotyczącej wdrożeń systemów zarządzania energią. Dzięki niemu łatwo otrzymasz dane pozwalające Twojemu przedsiębiorstwu ubiegać się o biały certyfikat i dofinansowanie dla planowanych modernizacji.

Przedstawimy Ci 5 sprawdzonych sposobów pozwalających zredukować zużycie energii w Twoim procesie produkcyjnym, a tym samym zmniejszyć ślad węglowy i ograniczyć wpływ Twojego przedsiębiorstwa na środowisko naturalne.

System zarządzania sprężonym powietrzem - AMS20/30/40/60 pozwoli Ci na bezprzewodowe podłączenie do 10 jednostek zdalnych w promieniu 100 metrów, co pozwala na monitorowanie urządzeń zlokalizowanych w różnych obszarach linii produkcyjnej.

Możliwość pomiaru i monitorowania przepływu, ciśnienia i temperatury umożliwia monitoring urządzeń pod kątem zagrożenia awarią. Łatwy dostęp do zbieranych danych pozwala specjalistom technicznym z wyprzedzeniem podjąć działania związane z konserwacją, zamówieniem niezbędnych części, naprawą lub wymianą.

Digitalizacja instalacji sprężonego powietrza ułatwi Ci sterowanie parametrami za pomocą wirtualnej sieci Fieldbus, a także zbieranie danych poprzez protokoły komunikacyjne takie jak: OPC UA, PROFINET, czy EtherNet/IP™. Dzięki temu z łatwością pozyskasz niezbędne dane, które w przejrzysty sposób zobrazują stan Twojej instalacji sprężonego powietrza.

IconIconIconIcon

Zapewniamy

Bezpłatny audyt i konsultacje

Dostęp do szerokiej wiedzy naszych doradców technicznych

Kompleksową obsługę w zakresie MRO

Naszym celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań i usług,
które pomogą Ci wejść na wyższy poziom zarządzania MRO

Pobierz ulotkę

Copyright © 2023 Brammer S.A.